8-9 GRUDNIA 2020
WIRTUALNE TARGI
BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ
2

Dni

Aktywnych konfrontacji i spotkań

72

Godzin

Prelekcji, sesji, prezentacji i dyskusji biznesowych

120

Branż

Przemysł ciężki i lekki - wydarzenie dedykowane branży przemysłowej

1000

Uczestników

Wirtualna platforma gwarantuje rejestrację dowolnej liczby uczesników

DLACZEGO WARTO?

Dlaczego nie może zabraknąć Cię na Technology Park EXPO 2020?

BRANŻA PRZEMYSŁOWA - Od projektu po produkt

Porozmawiamy o aktualnych wyzwaniach stojących przed przedsiębiorcami, trendach zmieniającej się branży przemysłowej i prognozach na przyszłość.

Spotkaj się z czołowymi przedstawicielami branży maszynowej, narzędziowej, konstruktorskiej, motoryzacyjnej, lotniczej, rolniczej, kolejowej, logistycznej, spożywczej czy hutniczej, specjalistami w dziedzinie Inżynierii systemów oparta na modelach, inżynierii odwrotnej, prototypowania, produkcji przyrostowej oraz ubytkowej.

Posłuchaj, co mają do powiedzenia liderzy opinii i skorzystaj z okazji, aby zadać swoje indywidualne pytania podczas zaplanowanych prelekcji lub bezpośrednio w przestrzeniach biznesowych.
BIERZ CZYNNY UDZIAŁ - Faktycznie i osobiście

To nie są kolejne Targi czy konferencja na żywo, którą możesz jedynie biernie oglądać mając nikłe wrażenie uczestnictwa. Uśmiechasz się - a jednak - dedykowana platforma Technology Park EXPO pozwala Ci znaleźć się w centrum wydarzenia, w strefie wystawienniczej i dedykowanych przestrzeniach biznesowych. Zatem przygotuj własnego, spersonalizowanego awatara i samodzielnie decyduj co i z jakiej perspektywy, w danej chwili chcesz zobaczyć, z kim i o czym chcesz porozmawiać, kogo poznać. Inicjuj i nawiązuj kontakty biznesowe - ustalaj spotkania, wymieniaj opinie. Dokładnie tak - możesz podejść i porozmawiać bezpośrednio z każdym uczestnikiem targów, możesz wybrać odpowiednią osobę z listy, podejść i rozpocząć rozmowę lub zostawić jej wiadomość.

Platforma Technology Park EXPO daje możliwość rozmowy grupowej w strefie otwartej, prywatnej w wydzielonych strefach oraz indywidualne umówienie spotkań z wybranymi uczestnikami.
ZAINSPIRUJ SIĘ - Centrum wystawiennicze EXPO

Przestrzeń wystawiennicza przygotowana została w sposób umożliwiający naturalny kontakt z przedstawicielami firm i producentów, a wydzielone strefy wewnętrzne pozwalają prowadzić indywidualne rozmowy i szersze konwersacje.

Dużą zaletą wydarzenia Technology Park EXPO jest formuła platformy umożliwiająca kontakt z aktualnie obecnymi w danym wydarzeniu uczestnikami - dosłownie możliwość podejścia i nawiązania rozmowy. Ekrany w strefach biznesowych umożliwiają wyświetlanie własnych materiałów w celu optymalnej komunikacji omawianych zagadnień.

Skonfiguruj swój indywidualny program wydarzenia zgodnie z wymaganiami i preferencjami dotyczącymi interesujących cię paneli i branż. Eksperci są dostępni na miejscu - na terenie targów - możesz umówić się na rozmowę za pośrednictwem czatu lub po prostu wybrać konkretną osobę z listy, podejść i rozpocząć rozmowę. Zainspiruj się i ucz od najlepszych.
POSZERZAJ SIEĆ KONTAKTÓW - Przestrzenie biznesowe

Odkrywaj swój potencjał innowacyjny, poszerzaj bazę partnerów i dystrybutorów twoich produktów - przenieś procesy z wirtualnej platformy na rzeczywiste rozwiązania biznesowe i realne perspektywy rozwoju.

Targi Technology PARK jest niepowtarzalną okazją do nawiązania indywidualnych rozmów handlowych z decydentami na wszystkich szczeblach zarządzania przedsiębiorstwem - obecnymi fizycznie podczas prelekcji, na przestrzeni wystawienniczej i w obrębie stref partnerskich. W trosce o jakość i efektywność spotkań dostosowaliśmy platformę TECHNOLOGY PARK, tak aby w optymalny sposób ułatwić bezpośrednie rozmowy i nawiązywanie kontaktów handlowych.

Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy stoiska wystawiennicze, audytorium, forum dyskusyjne, pomieszczenia biznesowe i sale spotkań. Ty decydujesz kiedy zabrać głos i z którym przedstawicielem obecnym w przestrzeni podjąć dialog - prywatny lub w formie ogólnodostępnej.

Pozostawanie konkurencyjnym wymaga bycia na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Spotkajmy się zatem! W specjalnie przygotowanych prezentacjach i sesjach dyskusyjnych liderzy branży pokażą możliwości obecnych trendów i rozwiązań. Główne tematy wokół których toczyć się będą dyskusje to Innowacyjne Maszyny i Urządzenia, Oszczędne Technologie i Rozwiązania w Utrzymaniu Ruchu oraz Bezpieczeństwo, Niezawodność implementowanych systemów CAD/CAM/CAE.

Najważniejsze jednak pozostawiamy w Twoich rękach - od Ciebie zależy jaką formę uczestnictwa wybierzesz.UCZESTNIKPARTNER, WYSTAWCA LUB PRELEGENT

Partnerzy

Patronat medialny